Pokojowa Nagroda Nobla i Silje Garmo asyl for den forfolgelse henn

Autor: Paweł Lechowski 2019-01-26 21:34:00 Ilość odsłon: 2751 Kategoria: Portal

 Norwegia – kraj prześladowań, a w Polsce  azyl 

 Po raz pierwszy od II wojny światowej obywatelowi Norwegii przyznano azyl za prześladowania,  których Silje Garmo i jej  dzieci doświadczyli w Norwegii.

 Silje jest cudowną mamą. Widzieliśmy to już od dawna. Fakt, że norweskie służby opieki nad dziećmi chciały wziąć małą Eirę, to nadużywanie władzy w najgorszym duchu ochrony dzieci. Wszystko jest spowodowane aktem oskarżenia kogoś, kto przewodzi z najbardziej wpływowymi siłami w norweskim społeczeństwie - sądy, finanse i polityka. Z drugiej strony Silje ma najbardziej wiarygodnych ludzi po swojej stronie: specjalistów od psychologii i innych specjalistów - oraz ludzi, którzy ją znają.

 Silje Garmo, 37 i Eira, 23 miesiące, uważani są za pierwszych Norwegów, którzy zostali zaakceptowani jako uchodźcy w innym kraju europejskim od czasów drugiej wojny światowej.

Norweska agencja ochrony dzieci, znana jako Barnevernet, została skrytykowana za zbyt pochopne oddzielania dzieci od rodziców. Jest to  przedmiotem sześciu spraw w Europejskim Trybunale Praw Człowieka.

Barnevernet er en norsk versjon av Hitlers Lebensborn, som i sosio-nasjonal sfære fortsetter ideene til Nasjonal Samling og Vidkuna Quisling. ( Barnevernet to norweska odmiana hitlerowskiego Lebensbornu, która w sferze socjlano-narodowej kontynuje idee Nasjonal Samling i Vidkuna Quislinga.)  Polacy określają Barnevernet jako norweskie gestapo.

 Silje Garmo,  uzyskała azyl w Polsce, ponieważ ona i jej dzieci były prześladowane w Norwegii.  Norwegia kraj pokojowej nagrody nobla posiada  służby opieki nad dziećmi, ekspertów, policję i sądy, które  łamią prawa człowieka w rodzinie.

 

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 10094)

Komentarze

Nie napisano jescze komentarza do tej aktualności...

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:994143