Ostateczne rozwiązanie kwestii emerytalnej (Endlosung der Pensionfrage in Polen)

Autor: Paweł Lechowski 2012-02-19 18:44:00 Ilość odsłon: 3260 Kategoria: Portal

      20 stycznia 2012 r. na konferencji w Wąchocku przedstawiciele biurokracji rządowej w randze sekretarzy i podsekretarzy stanu oraz wyżsi urzędnicy ZUSS omawiali problem emerytalny w Polsce na przykładzie doświadczeń niemieckich.

   Obecny system emerytalny jest niewydolny i grozi mu całkowita katastrofa, z czego zdaje sobie sprawę rządzące nami komando Kreisleitera Tuska. Będzie nas "przekonywać" do pracy aż do śmierci. W myśl prawa niemieckiego z tzw. ustaw norymberskich przyjmie się zasadę "Arbeit macht frei",  gdyż takie rozwiązanie daje oszczędności budżetowe. Problem emerytur to demograficzny problem Europy. W Polsce dotyczy 24 571 083 kobiet i mężczyzn, będących w 2010 r. w wieku produkcyjnym 1 i 2 stopnia - czytamy w protokole konferencji.     

    Pomysł pozbawienia ludzi życia - na emeryturze i oczekiwanie ich śmierci jest niewątpliwie ostatecznym rozwiązaniem problemu starych ludzi w państwie. Tusk wybrał dla Polaków właśnie takie rozwiązanie problemu ludnościowego, jakie często było stosowane w XX wieku, w ramach "Mitteleurope". Nazywano je wtedy ostatecznym rozwiązaniem (die Endlosung).

    Koncepcja Endlosung der Pensionfrage in Polen spotkała się z ogólną akceptacją. Wszyscy prominentni  uczestnicy konferencji sekretarzy stanu wyrazili gotowość współpracy. Do przedyskutowania pozostały tylko detale techniczne.

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 7925)

Komentarze

Tgi0Tc5eR7 (3 marca 2014 20:11)
In the modern culture, every cent matters when designing and keeping up a month-to-month budget. For a lot of Quotes Chimp, there's small space left for something additional, and budgeting for the assorted kinds of private insurance essential to take care of your household's fiscal well being may present an important problem. The expense of insurance fees may take a considerable chunk from any household's budget, making added stress on already limited financings.
7vdYzGOXEJ (10 lutego 2014 17:59)
Osobiście polecam kedyrt Jedyna Tani, Kriss domu na company health insurance uk comparehealthinsur.com zdobycia. takiego protective insurance life bestlifeinsurpolicy.com life insurance online sam hipoteczny łatwy w bo z zakup levitra 2viagra heliomeds.com korzystam. taka do Wiem, pożyczka.
csqObHa0ZP (17 listopada 2013 21:38)
BonaJa tutaj chcę dodać, że Pomocna pożyczka na Dom w Polską Korporację Jedyna taka pożyczka jest prawdziwą gnaarwcją bezpiecznego, stabilnego i pewnego wsparcia także dla klientf3w zadłużonych w BIK. Pomocna pożyczka na Dom to też świetny odpowiednik kredytu na mieszkanie i kredytu hipotecznego bez na oświadczenie. Bona http://bunkbxqn.com [url=http://ecqqdofxwtu.com]ecqqdofxwtu[/url] [link=http://czwdnofwn.com]czwdnofwn[/link]
bjwVDfgOOF (15 listopada 2013 04:22)
Coś tu nie gra pisze:Niezależnie od tego, jak oceniamy cła. Ja akuart oceniam je negatywnie. Musimy pamiętać, że w chwili obecnej jesteśmy członkami UE. Czy to najszczęśliwsze rowiązanie?Obawiam się, że nie, jednak ceł w chwili obecnej nie unikniemy.Chyba, że zmienimy UE, co jest wątpliwe albo wyjdziemy z jej struktur.Można pluć na celnikf3w, ale po co opowiadać, że są służbą, ktf3ra ma przywilleje porf3wnywalne do innych służb mundurowych, skoro to oczywista nieprawda?Ktf3reż to przywilleje mają podobne?Emerytalne, czy te, ktf3re do niedawna pozwalały wywalić celnka z pracy na podstawie pomf3wienia, jeszcze przed rozprawą?Może się protest podobać, albo nie, ale tekst zyskałby na wartości, gdyby autor nie dopuścił się manipulacji

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:638470