Generał Koziej w latrynie czyli zwycięstwo Onetu

Autor: Paweł Lechowski 3/20/2017 9:14:00 PM Ilość odsłon: 6340 Kategoria: Portal

Generał Stanisław Koziej stał się niekwestionowanym autorytetem Onetu w wojnie z polskim prezydentem.

  Generał Koziej ma bogate doświadczenia  wojenne gdyż w latach 2010-2015 był szefem Biura Bezpieczeństwa Narodowego. Jako szef BBN głosił doktrynę, iż  demokracja z demokracją nie wojuje, a skoro  Rosja jest  demokracją, to nie stanowi zagrożenia dla Polski, która też jest demokracją.  Był  też autorem słynnej już myśli o bezpieczeństwie narodowym, w której to myśli  słowo „bezpieczeństwo” podniósł do czwartej potęgi w świecie.

„Opcja usamodzielnienia systemu bezpieczeństwa narodowego oznacza konieczność przygotowania systemu bezpieczeństwa narodowego, którego priorytetem jest maksymalizacja narodowego potencjału bezpieczeństwa, zdolnego przede wszystkim do realizacji zadań związanych z bezpośrednim bezpieczeństwem Polski i w następnej kolejności zadań międzynarodowych.”

Główne ustalenia i rekomendacje Strategicznego Przeglądu

Bezpieczeństwa Narodowego 2012     Stanisław Koziej

  Wiemy już, że dla generała Kozieja bezpieczeństwo narodowe to nie była jakaś heca!

Dlatego generał Koziej może śmiało dołączyć do klasy stetryczałych generałów monarchii Austro-Węgierskiej, dla których wojna światowa również nie była jakąś hecą, gdyż wiedzieli, że zwycięstwo Austrii spoczywało w latrynie.

   Mieliśmy nadzieję, że  generał Koziej będzie  siedział w tej latrynie  do usranej śmierci, ale niemiecko-języczny portal ONET zapragnął mieć swojego generała i go z stamtąd wyciągnął. 

Czujecie Państwo swojski zapach szwabskiego Onetu ?

 

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 12534)

 Ilość odsłon:1610484